Stacja: Vintage

Nie umiemy usiedzieć w miejscu. Ba! Nawet ustać nie potrafimy! Dlatego dziś post prosto z dużego miasta „gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje, a wiosna spaliną oddycha” 🙂 I teraz będzie się to zapewne powtarzać , gdyż część Vintschoola znów przeniosła się do Warszawy. Cóż, rozprzestrzeniamy się… 😉

A w naszej nie do końca pięknej, ale jakże fascynującej i wielowarstwowej stolicy świetnych eventów nie brakuje. Jak przystało na drzemiące w nas (ale nie uśpione) dzieciaki, na imprezę poszłyśmy do Placu Zabaw-świetne miejsce z imprezami na świeżym powietrzu. Natomiast w niedzielne popołudnie, jako że niemal cały dzień lało, nie zdołałyśmy dotrzeć na Sunday Market (takie były wstępne plany)  aczkolwiek nasz pociąg do mody zatrzymał się w na stacji PKP Powiśle, gdzie akurat odbywał się targ rzeczy Vintage.

Miejsce nietuzinkowe, bo jest to knajpa urządzona w budynku starej kasy biletowej tuż przy stacji pociągów, pod Mostem Poniatowskiego. Sceneria i klimat -rewelacja! A targ….. wyjątkowy głównie ze względu na selekcję ciuchów, które są dopuszczane do sprzedaży. W zasadzie były tam same perełki, a nad ich doborem czuwały stylistki z duetu SuSok, które są również współorganizatorkami całej inicjatywy. Można tam było znaleźć nie tylko ubrania, ale również winyle, kapelusze, buty, torebki, paski a nawet oryginalne wrotki z lat 70! Genialna sprawa!

Polecamy! Bo event ma być cykliczny!  A na zachętę parę fotek.

We cannot sit still! We even cannot stand still! That is why, today’s post comes exactly from the big city, our capital-Warsaw. And now the story repeats, as one part of Vintschool moves toWarsaw (again). Well, we are everywhere;)

But our not quite beautiful but fascinating and multi-layer capital is not deprived of extra events! So we went to the party to the Playground-great place with the outdoor parties. Sunday morning however, as it was raining almost all day, we didn’t manage to arrive on Sunday Market (as we planned), but our train to fashion stopped at the railway station Powiśle, where took place a Vintage fashion market.

It is a very unusual place –  pub decorated in the old ticket office building next to the train station. Scenery and atmosphere-perfect! And Market? Unique mainly due to the selection of clothes, which are released for sale. An event was organized by the two stylist from SuSok. There you can find not only clothes but also vinyl, hats, shoes, belts and even the original roller skates from the 70s! Fantastic deal!

Highly reccomended!

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Eventy, Miejsca, Osoby, Vintage

4 responses to “Stacja: Vintage

 1. pawel

  targ vintage 🙂 świetna sprawa żałuje, że mnie tam nie było 🙂 to jakaś cykliczna „impreza” 🙂 ?
  Życzę Ci miłego dnia i zapraszam
  fashionpeeper.blogspot.com

 2. uhadoucha

  co tydzien w niedziele taki targ jest w 1500.

 3. Julia

  HEJ, TU SUSOK. DZIĘKI ZA ODWIEDZINY I POST!
  EVENT JEST JAK NAJBARDZIEJ CYKLICZNY. ZNAJDZIECIE NAS TU: POSTARAMY SIĘ BYĆ NA POWIŚLU CO TYDZIEŃ. W TYM TYGODNIU BĘDZIE O WIELE WIĘCEJ WINYLI I DESIGNERSKA BIŻUTERIA.
  WPADAJCIE. NA HASŁO VINSCHOOL ZNIŻKA 10 PROCENT NA STOISKU SUSOK 🙂
  Tu nasz event na fb
  http://www.facebook.com/event.php?eid=175584382505780
  infor także na stronie Warszawa Powiśle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s